Международен шофьор С+Е

NSR предлага на малки, средни и големи предприятия услуги свързани с подбор на персонал, обучения, атестации, оптимизация и консултации от различно бизнес естество.    Ние ще поемем отговорност за изпълнението на цялостният процес по намиране на подходящ кандидат за вашата отворена позиция. Компанията разполага със специалисти с дългогодишен опит в подбора и оценяването на кандидати, като използва традиционни и нетрадиционни начини за провеждане на интервюта. Вие ще получите качествена, бърза и професионална услуга, а кандидатите професионално отношение и кариерни насоки!Използвайки NSR- New Social Responsibility като ваш консултант за подбор на персонал, Вие можете да бъдете уверени, че всички дейности ще бъдат извършени професионално и с внимание към детайлите, което ще Ви позволи да се фокусирате към същността на вашият бизнес.  Нашата компания предоставя професионални услуги за подбор на персонал в сферите на производството и  търговската дейност. Можем да подберем за вас широк спектър от специалист от основният производствен служител до ръководител на вашата дейност, от динамичен и мотивиран търговски представител до професионален ръководител на вашата търговска дейност.Опитът ни показа, че пазара на труда има нужда от насоки и помощ към кандидатите, за да бъдат в крак с динамично развиващата се среда. Именно за това създадохме и нашата инициатива - " Успешни утре". Запознаваме безплатно с нормите, правилата и условията за правилно кандидатстване и представяне на интервюта- ученици,студенти и безработни.Компанията ни има сертифициран мотивационнен треньор и ментор по американска система.Сертифицирани лектори  за различни  обучения!

Фирма "Корпоративна Социална Отговорност" ЕООД, , търси за свой клиент, отговорен и мотивиран служители за позицията:
Международен шофьор
Компанията предлага:
- Трудов договор;
- Индивидуални камиони;
- Добро заплащане;
- Коректно отношение и бонуси;
Отговорности към кандидата:
- Постоянни прави маршрути;
- Кратки командировки, в зависимост от курса;
- Петдневна работна седмица;
Изисквания към кандидатите:
- Категория С+Е
- Дигитална Карта;
- Опит като международен шофьор минимум 1 година;
Ако проявявате интерес към отворената работна позиция, кандидатствайте с прикачено СV.
"Корпоративна Социална Отговорност" ЕООД притежава лиценз за подбор на персонал N: 2082/19.7.2016г
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери