Международен шофьор - без опит

Няма описание

ВИА ЛОГИСТИК ЕООД е специалист в извършването на международни превози и спедиторски услуги. Фирмата е част от групата ТЕД Кепитал АД и се стреми към все по-голям професионализъм, по-високо качество и иновации в работата си.
Във връзка с увеличаването на автопарка си с НОВИ КАМИОНИ и разширяване на дейността си, фирмата търси да назначи на работа международни шофьори.
“ВИА ЛОГИСТИК” поставя високи професионални и лични критерии към своите служители, а в замяна гарантира спокойно бъдеще и възможности за сериозно професионално развитие в голяма и стабилна компания.
Изисквания към кандидатите за длъжност Международен шофьор:
- Книжка категория мин. С+Е;
- Карта за професионална компетентност;
- Дигитална карта за тахограф;
- Свидетелство за психологическа годност;
- Европейска здравна карта;
- Познаване на документите свързани с транспорта;
- Лоялност, коректност и дългосрочни намерения към фирмата.
Основни отговорности:
- Отлична поддръжка и стопанисване на повереното Ви МПС;
- Управление на нови транспортни композиции;
- Извършване на превоз на стоки до клиенти в указаните срокове;
- Спазване на фирмените правила и норми на работа;
- Регулярна отчетност към Мениджмънта на компанията.
Компанията предлага:
- Обучение от едни от най – добрите шофьори в бранша
- Имате възможност да изучите професията в детайли
- Много добро заплащане;
- Коректност в трудовоправните отношения;
- Бонусна система, даваща възможност за достигане на най-високо ниво на европейско заплащане в бранша;
- Добри условия на работа;
- Нови камиони Евро 6;
- Курсове в цяла Европа - вътрешно с работен период 3 месеца, както и България - Европа - България прави курсове, с продължителност 4-6 седмици.
За допълнителна информация:
0886 000 438 - Рангел Ташев
Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на допълнително интервю.
Документите на кандидатствалите ще бъдат разглеждани съобразно регулациите за защита наличните данни, действащи в Република България.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери