Мениджър - заведение за бързо хранене

Няма описание

Мениджър
Работно място: Salateria, Парадайс Център, София (бул.Черни връх 100)
Отговорности:
• Обслужва клиенти, приема поръчки и консултира клиентите
• Контролира и организира процеса на работа на служителите на смяна, включително изготвя графици и други процедури според стандартите на заведението
• Следи за чистотата на бара и наличността на всички продукти
• Работи с каса и програма за входиране на документи и доставчици
• Прави заявки и следи за приемането на доставки в заведението
Изисквания:
Способност за работа в динамична среда
Желание за работа в екип
Отговорност и желание за развитие
Умение за ръководене на екипи и приоритизиране
Предишен опит на подобна позиция в заведенеие за хранене е предимство
Английски език на работно ниво е предимство
Предлагаме:
• Много добри условия на труд и обучение
• Възможност за развитие според показаните резултати
• Конкурентно заплащане , ежемесечни бонуси
• Служебна консумация
• Трудов договор с Дабъл Дилайт ООД
Моля, изпратете актуална автобиография и снимка чрез натискане на бутона по-долу.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм