МЕНИДЖЪР ВНОС, СПЕДИЦИЯ И ЛОГИСТИКА

"РСД Трейд" ЕООД е компания, занимаваща се с продажбата на лека строителна механизация. Добрата репутация и авторитета на фирмата са застъпени в нейното развитие, а високото ниво на обслужване на клиенти, разнообразието от качествена строителна техника и предлагадането на отличен сервиз - могат само да гарантират за това.Държим изключително на отговорното отношение на целия екип към работата в зависимост от заеманата длъжност и вярваме, че всеки нов служител ще бъде пълноценен не само за фирмата, но и за себе си.

РСД Трейд ЕООД се занимава с търговия със строителни машини и електрически инструменти. С оглед развитието на своята дейност търсим да назначим на трудов договор "Мениджър внос, спедиция и логистика", отговарящ за поръчките и вноса на предлаганите от фирмата продукти.

Основни задължения:
- Води кореспонденция с настоящи и потенциални партньори
- Участва в търговските преговори
- Договаря цени и срокове за доставка
- Изготвя на поръчки към доставчици
- Следи за плащанията към доставчици
- Следи изпълнението и сроковете на възложените поръчки
- Изпраща запитвания за възлагане на международен транспорт
- Следи за окомплектовката с необходимите документи и сертификати
- Търси нови доставчици

Задължителни изисквания:
- Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо
- Добра компютърна грамотност – Word, Excell
- Организираност
- Умение за водене на преговори
- Комуникативност
- Умение за работа в екип
- Шофьорска книжка кат.: B

Какво предлагаме:
- Динамична и интересна работа
- Работа в отлична офис среда
- Адекватно трудово възнаграждение + бонус
- Допълнително здравно осигуряване
- Работа на пълен работен ден – 8 часа
- Трудов договор
- Служебен лаптоп, телефон
- Встъпително обучение
- Възможност за кариерно развитие
- Възможност за надграждане на професионалните компетенции

Работно време:
Понеделник – Петък: 8:30 – 17:30

Работното място се намира на бул. Ботевградско шосе

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности