Мениджър работа с клиенти

Отговорности:
- Организиране и провеждане на Общи събрания;
- Организиране и превеждане в изпълнение на взети решения от Общи събрания;
- Комуникация с техническо звено и фирми подизпълнители;
- Обработва и разпределя постъпили сигнали;
- Следи за навременните и в срок плащания;
- Обслужва на място клиентите дошли в централния офис на фирмата;
- Изпълнява и други задължения, свързани с работата, възложени му от прекия ръководител или от ръководството на Дружестовто.
Лични умения и изискване:
- технически познания в строително ремонтни дейности;
- компютърна грамотност и умения (Word, Excel, Internet);
- ползване на английски език - предимство;
- поведенчески характеристики: умение за работа в екип, комуникативност;
- личностни изисквания към изпълнителя (задължителни и препоръчителни): организираност, отговорност, прецизност, изпълнителност
- шофьорска книжка кат. Б
Какво предлагаме:
- Работа в млад и амбициозен екип;
- Атрактивно заплащане, с възможност за развитие според постигнатите резултати;
- Бонусна система;
- Придобиване на нови знания с цел кариерно развитие;
Aко нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Варна

Ремонтни и Монтажни дейности