МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ - КОРПОРАТИВНИ КЛИЕНТИ

Pulse Fitness & Spa е най-голямата и най-успешна верига фитнес клубове в България. Със своите 10 поредни годишни отличия за най-добър фитнес клуб, 10 ултра модерни локации в България, над 100 висококвалифицирани треньори и десетки хиляди клубни членове Pulse Fitness & Spa е категоричен лидер във фитнес и уелнес индустрията.
Една от основните причини за бързото ни развитие и постигнатия успех е нашият екип от млади и отдадени професионалисти. Каним те да се присъединиш към нас!
Във връзка с развитие на нов проект ориентиран изцяло към корпоративните клиенти на компанията, търсим нашия нов колега – проактивна личност с хъс за постигане на високи резултати и удовлетворени клиенти за позиция - МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ - КОРПОРАТИВНИ КЛИЕНТИ за гр. Пловдив.
Кой е подходящият кандидат за нас?
Резултатно ориентиран човек, готов да постига поставените търговски цели и задачи, с опит в продажбите минимум 1 година. Добър търговец с отлични комуникативни умения, висока мотивация и организираност в работния процес.
Отговорности:
- Таргетира и развива професионални взаимоотношения с настоящи и потенциални корпоративни клиенти;
- Работи проактивно за генериране на нов бизнес и разширяване на клиентската сфера.
- Консултира и договаря условия, свързани с предоставянето на фитнес и уелнес услуги, съобразени с изискванията и потребностите на конкретната компания;
Нашето предложение:
- Позиция в утвърдена, стабилна и постоянно развиваща се компания, която цени високо своите служители и инвестира в тяхното развитие;
- Входящо обучение и възможност за развитие;
- Атрактивно възнаграждение и бонус, обвързан с постигнатите резултати;
- Трудов договор с фирма "БОЛКЪН АСЕТ МЕНИДЖМЪНТ" ЕООД
Ако проявявате интерес към позицията изпратете ваша актуална автобиография с актуална снимка. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби