Мениджър продажби

Кредит Зоун е компания, специализирана в областта на кредитните консултации, регистриран в БНБ кредитен посредник № BCI000071. Работим с водещите банкови и небанкови институции в България.Нашите кредитни консултанти са с богат опит в областта на кредитирането и предлагат на клиентите ни професионално независимо, обективно консултиране, като им помагат да направят правилен избор между продуктите на всички банки в България.

Кредит зоун ООД е регистриран кредитен посредник в БНБ № BCI000071, специализиран в кредитни консултации на физически и юридически лица, партньор с търговските банки.
Благодарение на дългогодишния ни практически опит, отличното познаване на пазара и изградена мрежа от професионални контакти, успяваме да договорим с различните банки отлични предложения за клиентите ни, по предварително зададени от самите тях критерии.
Екипът ни се състои от мотивирани професионалисти, предлагащи качествени услуги с висока добавена стойност за всички, които ни се доверят.
Във връзка с разширяването на дейността ни в София, търсим да назначим Мениджър продажби.
Отговорностите са:
- Привличане на нови клиенти, в това число срещи с потенциални ключови партньори/работодатели/брокери.
- Подпомагане на дейността на кредитните консултанти в София
- Създаване на активности, с помощта на консултантите и ръководството, с цел привличане на клиенти, популяризиране на бранда, създаване на дългосрочни взаимоотношения с ключови партньори
- Създаване на портфейл от ключови клиенти, консултирането им в етапите на кредитния процес.
От кандидатите очакваме да притежават подходящ професионален опит в някой от следните сфери:
*банков опит в звено, свързано с продажби, на мениджърска или подобна позиция,
*опит като кредитен консултант.
Кандидатите е необходимо да са добре организирани, с отлични комуникационни умения, и добра компютърна грамотност.
Предлагаме конкурентно възнаграждение на трудов договор, което включва атрактивна основна заплата и комисион; специализирани вътрешно фирмени обучения; професионално развитие; възможност за гъвкаво работно време; работа в амбициозен и опитен екип.
Държим на спазването на всички разпоредби на действащото законодателство.
Необходими документи:
- Професионална автобиография /CV/ на български език.
- Актуална снимка.
В случай, че предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете ни автобиография, която ще прегледаме напълно професионално и при спазване на всички законови изисквания, вкл. и тези за защита на личните данни. С всички одобрени кандидати ще се свържем лично по указан от тях начин или посредством предоставени от тях данни за обратна връзка.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби