Мениджър локални ключови клиенти

Няма описание

Започни нещо интересно, СЕГА!
“Светът на инструментите България”, успешно развива своята дейност в България, вече 11 години. С богатото ни портфолио, ние сме един от лидерите на пазара на ръчни, градински и специализирани инструменти. Като част от международната холдингова структура “TOOLS WORLD”, ние ежедневно преследваме нашата цел: резултати, коректност, иновации.
Отваряме вратите си за успешна реализация за амбициозните и можещи утрешни лидери.

Присъедини се към нас и бъди част от нашата голяма международна група !

Търсим подходящия човек, който да подкрепи колегите ни от отдел “Ключови клиенти” за следната свободна позиция:

“Мениджър локални ключови клиенти”

Задълженията, свързани с позицията са:
1. Създава и поддържа активна клиентска база от локални ключови клиенти;

2. Поддържа взаимоотношения с ключови партньори на компанията, с цел увеличаване на пазарния дял и изпълнение на плана за продажбите;

3. Участва в процесите на договаряне спазвайки утвърдената търговска политика в компанията;

4. Следи за спазването на договорените ангажименти по отношение на оборот, срокове на плащане, качество на обслужването;

5. Участва в търговската процедура за работа с търговските вериги от получаване на поръчката, логистиката и документооборота до събирането на паричните средства ;

6. Идентифицира проактивно специфичните нужди на клиентите, като предлага креативни решения и открива нови възможности;

7. Съдейства активно за оптималното присъствие на продуктите на компанията, посредством стандартни и промоционални търговски инициативи;

8. Прилага и спазва вътрешните правила и процедури на компанията;

9. Участва в тренинги и обучения в страната и чужбина.

Изисквания, свързани с позицията са :

1. Завършено висше образование;

2. Поне две години опит на подобна позиция (За сериозно предимство ще се счита опит в сферата на продажба на инструменти и/или подобни стоки, познаване на клиентите и спецификата на този пазар, както и опит на подобна позиция в DIY сектора);

3. Отлични аналитични, комуникативни и презентационни умения;

4. Kомпютърна грамостност – отлично владеене на MS Office пакет - Excel, Word, Outlook, Powerpoint;

5. Владеенето на руски език или английски език ще се счита за преимущество.

6. Умения за работа с възражения, активно слушане, оценка и овладяване на ситуации, планиране и отчитане на дейността;

7. Умения за предаване на информация по ясен и точен начин;

8. Умение за работа в екип, организираност, лоялност и морална устойчивост;

9. Умение за работа с ERP система (работа с информационна система 1С - предимство);.

Предлагаме ти:

1. Отлични условия на работа с висококвалифициран екип;

2. Възможност за развитие и израстване в структурата на фирмата;

3. Ясно дефинирани задължения по разписани процедури ;

4. Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране;

5. Работно време от 8.30 до 17:00.

6. Социален пакет: ваучери на стойност 80 лв. и карта Мултиспорт.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби