Мениджър логистика

Международна логистична компания търси амбициозни и общителни хора с познания по английски език за работа в сферата на професионалното изпращане на превози на товари в САЩ.
Повече от 15 000 заявки на ден за транспорт!
Парк - повече от 150 автомобила. Попълва се ежедневно!
Искате да влезете в историята на бизнеса и да печелите високи бонуси? Имаме само още няколко свободни места!
Отговорности:
* Търсене, координация и диспечерска поддръжка на товари за автомобили от нашия автопарк.
Изисквания:
* Желание за работа и печалба
* Владеене на английски език
* Желание за учене и професионално развитие
* Бързо обучаващ се човек
* Активна жизнена позиция
Условия:
* Работен график: от 16:00 до 24:00 ч. и нощни смени с по-късен старт на работния ден.
* Работа в офиса на фирмата в центъра на града
* Приветлив млад екип
* Модерни технологии и уникален софтуер
* Качествено обучение
* Възможност за печалба от 10% от продажбите
* Допълнителни парични мотивации
Подходящи ли сте за нас? - Научете повече за нас като изпратите своето CV и се запишете за интервю!

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности