Мениджър Логистика

ManpowerGroup® (NYSE: MAN) - световен лидер при новаторските решения, свързани с човешкия капитал, създава и предоставя ключово значими решения, които помагат на клиентите ни да постигнат бизнес целите си, като повишат своята конкурентноспособност. С повече от 60 години опит, компанията с оборот от 22 милиарда щатски долара, създава уникална добавена стойност чрез разбираем набор от иновативни решения, които осигуряват преимущество на клиентите в т.нар. Човешка ера. Тези решения включват цялата гама на услуги от бизнес цикъла, в това число постоянни и временни назначения; оценка и подбор на кадри; обучения; преквалификация; аутсорсинг и консултации. Световната мрежа на Manpower от близо 3,900 офиси в над 80 държави и области е най-широката в цялата индустрия и позволява на компанията да посрещне нуждите на своите 400 000 клиента годишно – както на малки и средни предприятия от всички индустриални сектори, така и на най-големите мултинационални корпорации в света. Чрез обвързването на нашето дълбоко разбиране за човешкия потенциал с целите на клиентите ManpowerGroup помага на работодателите и индивидите да постигнат повече, отколкото са мечтали, защото техният успех води до нашия. И чрез генерирането на тези мощни връзки, ние създаваме сила, която движи организациите напред, ускорява личния успех и създава по-устойчиви общности. Ние подпомагаме задвижването на работната среда. Наборът от решения на ManpowerGroup се предлага чрез ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®, Experis® и Right Management®. Научете повече как ManpowerGroup може да ви помогне да победите в Човешката ера на www.manpowergroup.com.

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивиран и квалифициран кандидат да станe част от екипa на наш партньор – успешна производствена компания, на позиция:

Отговорностите включват:

  • Планиране, управление и контрол на всички процеси, свързани с логистиката и доставката на суровини, материали и готова продукция /в и извън страната/.

  • Изготвяне на предложения и процедури за повишаване ефективността и подобряване организацията на логистичните дейности и оптимизиране на логистичните разходи.

  • Мониторинг и управление на логистичните процеси в отдела, идентифициране на проблеми и тяхното своевременно разрешаване.

  • Следене за спазването на нормативните процедури, свързани с транспорта и логистиката на стоката и наличието на необходимата документация.

  • Водене на преговори и сключване на договори с транспортни и логистични компании и проследяване изпълнението на подписаните условия и цени.

  • Поддържане на връзка с доставчиците за проследяване или решаване на възникнали проблеми, свързани с изпълнението на заявките.

  • Изготвяне на анализи, месечни и годишни отчети за дейността на отдела.

Изисквания за позицията:

  • Висше икономическо образование, специалност „Логистика“ е предимство.

  • Мин. 2 години мениджърски опит в областта на планирането и управлението на доставките, транспорта и логистиката на същата или сходна позиция.

  • Познаване на нормативните документи и процедури, свързани с износа и транспорта на стоки.

  • Английски език - работно ниво

  • Компютърна грамотност – MS Office – Word, Excel;

  • Много добри организационни умения и умения за планиране на времето и  приоритизиране.

  • Много добри умения за комуникация и преговори

  • Проактивност, гъвкавост и отговорно отношение

  • Свидетелство за управление на МПС – категория B.

Предложението на компанията включва:

  • Атрактивно възнаграждение и пакет от социални придобивки

  • Допълнителни стимули в зависимост от постигнатите резултати

  • Професионално и коректно отношение

  • Работа в квалифициран и мотивиран екип

  • Работа в динамична и предизвикателна среда

Ако сте готови да направите следващата крачка във Вашето кариерно развитие и           разпознавате себе си в посочените изисквания, моля, изпратете актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

June 10th, 2022

Велико Търново

Производство