МЕНИДЖЪР ЛОГИСТИКА

„ЗИВ” ЕООД е динамично развиваща се българска компания, с утвърдена репутация, един от големите производители на захарни изделия в България. Зад този имидж стоят дългогодишен опит и традиции, квалифициран и високо мотивиран персонал, съвременни методи на управление, непрекъснато подобряване на продуктовия асортимент и всеотдайна работа в екип. За нас качеството е основополагащо и постоянна грижа. То е във всеки процес и дейност, като се нуждае от всеки един служител. Компанията разполага с производствени бази в гр. Балчик гр. Варна и в гр. Велико Търново, както и със собствени административна сграда и складова база в гр. Варна и гр. София, с голям собствен автопарк.

„ЗИВ” ЕООД търси да назначи МЕНИДЖЪР ЛОГИСТИКА за работа в офиса на фирмата в гр. Балчик.
Задължения:
- Инициира, организира и пряко участва при подготовката, сключването и изпълнението на договори за представителство/дистрибуция на продукцията на външните пазари.
- Извършва всички необходими дейности по предварителното проучване на пазара преди сключването на договора, проучването на потенциалните клиенти на фирмата както и потенциалните продукти, които могат да бъдат реализирани на съответния пазар.
- Координира връзките и графиците със спедиторските фирми по качественото и своевременното експедиране на продукцията в съответствие със всички договорености с клиентите по количество, качество, договорени цени и условия на доставка.
- Поддържа постоянен контакт с чуждестранните клиенти с цел разрешаване на текущи въпроси и запознаване с пазарната конюнктура на страната на клиента.
Изисквания :
- Отлично владеене на английски език.
- Компютърни грамотност и умения за работа с програмни продукти.

Предимства:
- Търговски опит на международни пазари.
- Комбинативно мислене
Ние предлагаме:
- Възнаграждение обвързано с постигнатите резултати.
- Ваучери за храна по 10 лв. на отработен ден.
- Реализация в мотивиран и динамичен екип.
Ако това предложение Ви представлява интерес, моля изпратете автобиография, мотивационно писмо, актуална снимка и документ за завършено образование.
Интервю ще бъде проведено само с одобрените по документи кандидати. Предоставените данни ще бъдат обработени съгласно Закона за защита на личните данни.
Изпращането на пълен набор от документи е условие за разглеждане на кандидатурите.

June 10th, 2022

София

Производство