Механик

АМИЛУМ БЪЛГАРИЯ ЕАД, ЧАСТ ОТ ARCHER DANIELS MIDLAND COMPANY  Повече от столетие хората от Archer Daniels Midland Company (ADM) произвеждат от всяка реколта различни продукти, които служат за изхранването на растящия ни свят. Днес ние сме един от най-големите в света селскостопански производители и доставчици на хранителни съставки, с над 33,000 работници и служители, обслужващи клиенти в повече от 140 държави. С повече от 460 търговски центъра за изкупуване на реколти, 300 производствени звена на различни суровини и съставки, 40 иновационни центъра и най-развитата транспортна мрежа за зърнени храни ние довеждаме реколтите до домовете на хората, като произвеждаме хранителни, фуражни и индустриални продукти. Амилум България ЕАД е единственото в България предприятие за преработка на царевица и производство на нишестета и глюкозо-фруктозни сиропи.

В ADM ние използваме силата на природата, за да осигурим достъп до храна по целия свят. С напредването на иновациите в индустрията, нашето портфолио от решения, отговарящи на всеки вкус и ангажимент за поддържане на устойчивост, ние даваме предимство на клиентите си при решаването на хранителните предизвикателства днес и утре. Ние ме световен лидер в осигуряването на храна за хора и животни и най-голямата световна компания за производство и преработка на селскостопански продукти. Нашият опит ни дава несравними възможности да задоволим нуждите от здравословна храна, напитки и други продукти. От зараждането на идеята до постигането на резултата ние целим обогатяване качеството на живот в целия свят.
Месторабота – гр.Разград
Позицията е постоянна, на пълно работно време и трисменен режим на работа.
Вашите отговорности:
• своевременно и качествено извършване на ремонти и поддържане на агрегати, съоръжения и линии;
• възстановяванe и изработване на детайли, елементи, възли и механизми;
• извършване на сложни изпитания и диагностика на машини и съоръжения;
• монтаж, настройка и пускане в експлоатация на ново оборудване;
Вашият профил:
• най-малко средно техническо образование;
• ползва технически справочници и чертежи при ремонтни работи и монтаж на нови линии;
• компютърнa грамотност – Microsoft Office;
• организиран и взискателен към детайлите;
• работи успешно под напрежение и с определени срокове; съчетава няколко дейности едновременно;
• работи в екип и спазва правилата за безопасна работа, безопасност на храните, околна среда;
• английски език е предимство;
Нашето предложение:
• Условия за работа, отговарящи на изискванията на действащото трудово и осигурително законодателство;
• Безопасни и здравословни условия на труд;
• Възможности за повишаване на квалификацията и разширяване на професионалните знания и умения;
• Социална политика, насочена към поддържане на добро качество на живот.
Гордеем се, че предлагаме работно място с равни възможности за всички и ценим разнообразието в нашата компания.
Ако смятате, че тази работа е за Вас, отключете потенциала си и кандидатствайте сега онлайн.
Документите, които ще очакваме да получим в срок до 30/07/2022 г. са: актуална автобиография, мотивацонно писмо и диплом за завършено образование. Моля да отбележите дали сте кандидатсвали до сега за работа при нас и дали сте правили тест.
Вашите кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност в съответствие с Регламента за защита на личните данни, а ние ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Разград

Търговия и Продажби