Механик /монтьор Хидравлика

Ейч Ар Сървивисис ЕООД номер лиценз за посредническа дейност - 1773 от 05.09.2014 г., търси за свой клиент лидер в областта на специалното ниско и подземно строителство, кандидати за позиция Монтьор Хидравлика,
Описание и изисквания:
Извършване на поддръжката и ремонт на тежка строителна техника, трябва да сте мотивирана личност, която да се присъедини към нашият екип, на длъжност механик-хидравлична система на тежка строителна техника .
Изисквания :
- Висше Техническо образование специализация Хидравлика и Електроника
- Опит на подобна позиция минимум пет години
- Умение за работа в екип
Имате предимство, ако :
- Имате опит с техническа литература по хидравлична система на тежка механизация
- Владеете технически английски
- Имате опит със тежка строителна техника
- Имате шофьорска книжка и сте активен шофьор
- Ако сте специалист в конкретна област : механика и ремонт на тежка строителна техника и ПСМ, ДВГ, Хидравлика ;
Отговорности :
- Извършване на диагностика на строителната техника и оборудване
- Ремонт и поддръжка на строителна техника
- Отчитане и водене на архив за текущи и планови ремонти на тежка механизация и оборудване
Предлагаме :
- Мотивиращо възнаграждение
- Пълни осигуровки
- Възможност за допълнително заплащане, посредством полагането на допълнителен труд
- Винаги коректно отношение
- Възможност за развитие, както на уменията Ви, така и на заплащането Ви
- Възможност за ползване на служебна квартира
- Служебен транспорт
Само с предварително одобрените по документи кандидати ще се свържем допълнително!

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности