МЕХАНИК

Работим успешно с редица водещи фирми, като осигуряваме специализиран транспорт на работници и служители от дома до работното място и обратно, логистични, и транспортни услуги по избрана от клиента дестинация. Наши партньори са фирми и организации като „Огняново К“ АД, „Чайкафарма Висококачествените лекарства“ АД, Дипломатически институт към МВнР, Община Пазарджик, Гранд хотел "Хебър", "Винпром Пещера"АД, „Колев и Колев“ ООД и "Костал България Аутомотив" ЕООД и др. Превозните средства, с които разполагаме, са категоризирани съгласно Европейските изисквания - оборудвани с климатик, CD система, издърпващи и полягащи седалки, колани за всяко пътно място, допълнителен отоплител, осветление, и духалки за всяко пътно място.

Описание на задълженията:
* Следи за техническото състояние, комплектността и външния вид на транспортните средства и съответствието им с установените нормативни изисквания;
* Проверява техническото състояние на автобусите след работа;
* Определя необходимостта от ремонт;
* Регистрира повредите при автопроизшествия и изяснява причините за тях;
* Упражнява контрол за качеството на техническото обслужване на МПС;
Изисквания към кандидатите:
* Да познава устройството, принципите на действия и техническите изисквания за експлоатация на МПС;
* Да знае нормативните изисквания на Закона за движение по пътищата и правилника за прилагането му;
* Образование: Средно/ Висше техническо;
* Опит на същата длъжност, ще се счита за предимство;
* Умения за работа в екип;
Ние предлагаме:
* Трудов договор + СО;
* Конкурентно възнаграждение;
* Социални придобивки;
* Работа в доказала се фирма на пазара;

Ако работата представлява интерес за Вас, моля да кандидатствате, като изпратите автобиография с актуална снимка.
Ще се свържем с одобрените за интервю кандидати

June 10th, 2022

Пазарджик

Шофьори, Куриери