Mедицински сестри

Няма описание

Да си медицинска сестра не е просто професия, а призвание, отдаденост и отговорност.
Ако споделяте това мнение, то Вие идеалният кандидат за медицинска сестра на Медицински център "Св. Пантелеймон".
Основни изисквания:
• Средно специално, полувисше или висше медицинско образование;
• Минимум 1 година опит в болнично лечебно заведение;
• Опит при работа с компютър (MS Office, имейл, скайп);
• Опит при работа с офис техника (принтер, скенер и др.);
• Склонност за работа със специфични софтуерни програми;
• За предпочитане опит при работа с документи на НЗОК.
Описание на задълженията:
• Дезинфекция, стерилизация /суха и автоклав/ - асептика и антисептика;
• Извършва всички видове медицински манипулации, назначени от лекар: венозни, мускулни и подкожни и нжекции, венозни инфузии, вземане на материали за микробиологично изследване - гърлен, носен, ушен, очен и други секрети;
• Взема биологичен материал за изследвания при необходимост;
• Умения и познания за поставяне и сваляне на данни от ЕКГ холтер и холтер за кръвно налягане;
• Асистиране при велоергометрия и ехокардиография и други лекарски манипулации.
Ние Ви предлагаме:
• Работа на смени по 12 и 6 часа на база 8-часов работен ден (без нощни смени);
• Възможност за професионално обучение и развитие;
• Работа в динамична и стимулираща работна среда.
Необходими документи:
• CV с актуална снимка;
Ще се свържем само с одобрените кандидати!

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности