Медицински представител

Ние сме Referans Ofta / BIH Pharmaceuticals Ltd. - компания специализирана в областта на Офталмологията.
Във връзка с разширяването на дейността си, търси да назначи:

Медицински представител гр.Пловдив

Основни отговорности и задължения:

1. Създава и поддържа ефективни професионални отношения с лекарите в поверения регион;
2. Посещава ежедневно лекари със специалност „Офталмология“ в поверения регион съгласно план за седмицата;
3. Развива и поддържа добри отношения с други клиенти от съответния регион (аптеки, оптики);
4. Предоставя професионална информация за фирмените продукти и по този начин разширява дейността на компанията в определения регион;
5. Организира презентации пред лекари специалисти;
6. Участва във вътрешно фирмени и национални научни събития;
7. Изготвя отчет за свършената работа, спазвайки определен срок.

Изисквания за длъжността:

• лекар, фармацевт, биолог, фелдшер, медицинска сестра или друго хуманитарно образование;
• предишен опит като Медицински представител в областта на Офталмологията е предимство;
• шофьорска книжка категория B;
• владеене или ползване на Английски език е предимство;
• компютърна грамотност – MS Office; CRM
• отлични комуникационни и презентационни умения;
• организационни умения.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Документите ще се разглеждат при условията на поверителност в съответствие с правилата за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби