Медицински представител - прескрипторни продукти

Животът е хубав,когато сме здрави!Optimum Health,Maximum Vitality! СОФАРМА АД е динамично развиваща се българска фармацевтична компания, един от лидерите на пазара и най-големи работодатели в страната. Нашите медикаменти са добре познати за българските граждани и са с гарантирано изключително високо качество, ефикасност и достъпност. Интензивното развитие на компанията, динамиката на генеричната конкуренция и пазарната среда поставят предизикателства пред екипа на компанията. Бързо развиващото се портфолио и стратегическите планове за развитие изискват развитие и разширение на нашият екип. Предлагаме работа в млад и динамичен екип, конкурентна работна среда и възможност за развитие с развитието на бизнеса.

90 години традиция в грижата за здравето

Ние сме Софарма АД - най-голямата българска фармацевтична компания с близо 90 години история и традиции, комбинирани с постоянен стремеж за иновативност и развитие.

Портфолиото ни се състои от над 210 продукта, с които се стремим да предоставяме достъпно лечение за милиони пациенти. Инвестираме постоянно в нови технологии, научни изследвания и разработки с ясната цел- хората да бъдат по-здрави, по-щастливи, с увереност за сигурно бъдеще.

Нашето семейство наброява над 1700 служители. Те са най-значимата съставка, гарант за нашия успех. Насърчаваме различните гледни точки, предложения и идеи, защото само така надграждаме настоящето.

Ако желаеш да бъдеш част от нашето семейство, да работиш в екип с доказани професионалисти, високи стандарти на работа с възможности за развитие, присъедини се към нас на позиция:

гр. Пловдив и регион

Твоите основни отговорности:

  • Създава и поддържа много добри и дълготрайни професионални отношения с ОПЛ, специалисти и фармацевти в поверения му регион, както и работи за привличане на нови клиенти.

  • Отговаря за изпълнение на заложените цели за продажби на определените му лекарствени продукти в поверения му регион.

  • Имплементира планираните маркетингови активности за продуктите пред клиентите си лекари и фармацевти

  • Изготвя ежемесечни планове и отчети за дейността си.

  • Следи пазарните тенденции в региона си, както и конкурентните продукти и цени.

  • Участва в организирането на фирмени мероприятия, както и в национални или регионални медицински и фармацевтични форуми.

Най - важните изисквания за успешен старт на позицията:

  • Минимум 1 година опит в продажбите във фармацевтичния бранш

  • Много добри комуникативни умения и умения да изгражда отношения с клиенти

  • Висше образование -Медицина, Фармация, Биология, Химия, Кинезетерапия

  • Компютърна грамотност

  • Валидна шофьорска книжка и възможност за пътувания в страната

Нашето предложение:

  • Стабилна и сигурна работна среда

  • Въвеждащо обучение и възможност за усъвършенстване и професионално развитие

  • Мотивиращи условия на труд и възнаграждение

  • Атрактивен социален пакет, включващ ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване и др., съгласно фирмените политики

  • Бонус "Препоръчай приятел" по утвърдени фирмени правила

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби