Медицински козметик/Козметик

Няма описание

Aquahouse Hotel & SPA***** се намира в центъра на първия български морски курорт Св. св. Константин и Елена, заобиколен от парк с борова гора, само на метри от красивия плаж. Модерната архитектура и елегантността на комплекса са вдъхновени от природата, морските вълни и пясъчните извивки. В Аквахаус Хотел и СПА продължаваме дългогодишните традиции на курорта като морска, СПА и кулинарна дестинация.
Aquahouse Hotel & SPA търси да назначи Медицински козметик/Козметик.
Изисквания към кандидатите:
- Да притежава свидетелство за професионална квалификация "Козметик“ или "Медицински козметик"
- Да има професионален опит и стаж минимум 1 година;
- Да познава хигиенните изисквания за работата с апаратура;
- Да притежава умение за работа с клиенти;
- Способност за работа под напрежение;
- Отговорна, лоялна, организирана и контактна личност;
Отговорности:
- Посрещане на клиентите преди козметичната процедурата в центъра;
- Консултира клиентите за съответните козметични процедури, предлагани в центъра;
- Следене удовлетвореността на гостите от извършените върху козметични процедури;
- Контролира и отговаря за качеството, количеството и срока на годност на използваните - продукти, необходими за извършване на съответните козметични процедури;
- Откликва на всички изисквания от страна на клиентите своевременно и ефективно;
- Повишава личните си умения и квалификация;
Ние предлагаме:
- Работни смени по график;
- Коректни трудови отношения;
- Осигурен транспорт;
- Осигурена храна;
- Осигурено униформено облекло;
- Платен годишен отпуск по КТ.
Ако проявявате интерес към посочената позиция и считате, че отговаряте на изискванията,
моля изпатете Вашето CV с актуална снимка!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм