Частно средно училище с ранно чуждоезиково обучение ЕСПА ЕООД logo

Медицинска сестра за здравен кабинет в училище

Няма описание

ОСНОВНИ ТРУДОВИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Отговаря за опазване здравето на децата и полага грижи за тяхното възпитание и правилно отношение по въпросите на тяхното здраве.
Отговаря за медицинската документация, нейното правилно водене, съхранение и актуализация съгласно Наредба №3 от 27.04.2000 г. за здравните кабинети.
Оказва първа помощ и полага адекватни медицински грижи, според нивото на своята професионална компетентност в случаите на инцидент или при здравословни оплаквания на децата.
Организира и провежда необходимите профилактични прегледи на децата.
Извършва ежедневен здравен филтър и приема децата, като измерва температурата и преценява общото им състояние.
Контролира процесите по чистота, хигиена, дезинфекция и храненето на децата в трапезарията;
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
Съгласно чл. 3 и чл. 4 от Наредба №3 от 27.04.2000 г. за здравните кабинети:
/висше - медицинска сестра, фелдшер или лекар/
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- трудов договор и мотивиращо трудово възнаграждение;
- безплатен обяд;
- работно облекло;
- служебен телефон и карта;
- карта за спорт с отстъпка;

С избрания кандидат ще бъде сключен трудов договор с ЧСУ с РЧЕО ЕСПА на основание чл.67 ал.1 т.1 от КТ със срок на изпитване от 6 месеца в полза на работодателя.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери