Майстор печатар, оператор на листова офсетова печатна машина

Няма описание

Печатница Ифо Дизайн ЕООД е специализирана в производството на книги, брошури, каталози и други печатни рекламно - информационни материали.
към момента търси да назначи за сменен режим на работа:
- майстор печатар за листов офсетов печат на четирицветна машина
задължения :
- да настройва печатната машина и да следи за качеството на печата
- да поддържа машината в изрядно състояние
Изисквания:
- задължителен опит с листов офсет, желателно на четирицветни машини 50/70 или 70/100
- умения за работа в екип
- отговорност
- организираност
- полиграфическо образование е предимство
Ние предлагаме:
- работа на смени
- добри условия
- много добро и коректно заплащане
Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани при строга конфиденциалност, единствено с цел подбор и набиране на персонал.
Освен писмено може да кандидатсвате и с обаждане на номер 0896707080 - Иво Иванов
адрес: София, кв. Горна Баня, ул. Николай Хрелков 2А

June 10th, 2022

София

Производство