Машинен оператор в производството на растителни масла

Няма описание

Ние сме бързо развиваща се група, лидер в областта на търговията със зърно, търговия и преработка на маслодайни култури. За нашия завод до с.Разделна, община Белослав, област Варна търсим мотивирани и амбициозни кандидати за длъжността Машинен оператор в производството на растителни масла.
Изисквания :
• Образование: средно техническо образование;
• Професионален опит: не се изисква, но наличието на опит е предимство;
• Ползването на английски език е предимство;
• Дисциплинираност, изпълнителност и отговорност;
• Умения за стриктно спазване на правила и процедури;
• Лоялност и честност;
Основни отговорности на длъжността:
• Обслужва и извършва оперативно технологично настройване на машините, съоръженията и инсталациите в Цеха;
• Поддържа оптимален технологичен режим и натоварване на съоръженията, според изискванията на производството, като регулира и коригира параметрите на процеса и режима на работа;
• Осъществява визуален контрол за качествените характеристики на продукцията;
• Следи за техническата изправност и състоянието на машините, съоръженията, инсталациите и пусковата апаратура;
Ние предлагаме:
• Динамична и предизвикателна работа в професионален екип и отлична работна среда;
• Възможност за професионално развитие и обучение;
• Атрактивно възнаграждение;
• Пакет социални придобивки;
• Осигурен транспорт по линиите Провадия-Разделна и Варна-Разделна;
Ако сте заинтересован/а от нашето предложение и сте готов/а да приемете предизвикателството, ние очакваме вашето актуално CV. Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставената информация е конфиденциална и ще се третира според ЗЗЛД

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби