МАШИНЕН ОПЕРАТОР В ПРОИЗВОДСТВО

Талант Сървиз създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
Във връзка с големия обем работа на наш клиент търсим:
Компанията предлага:
Модерна база със силно автоматизирано производство с добри условия на труд;
Въвеждащо обучение;
Работа на смени;
Мотивираща бонусна система и социални придобивки;
Възможност за професионално израстване.
Отговорности:
Следи за правилното функциониране на машината и производствената линия;
Следи за качеството на готовите продукти;
Поддържа и следи наличности от нужните консумативи от материали;
Почиства и подрежда работното място.
Изисквания:
Желание и мотивация за работа за работа на смени;
Сръчност и внимание към детайла;
Опит в сферата на производството е предимство.
Ако позицията Ви интересува, не се колебайте и
Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Поверителността на Вашите данни е Гарантирана.
Талант Сървиз притежава безсрочен лиценз № 2953 за предоставяне на услуги в областта на човешките ресурси

June 10th, 2022

Пловдив

Производство