МАШИНЕН ОПЕРАТОР

Your success is our ambition!      Хората са ключовият фактор за успеха на всяка компания. Това поставя високи изисквания към персонала и неговото управление.      Тренквалдер е водеща компания в областта на подбора и администрирането на персонал. Благодарение на нашите постоянни проекти и повече от 2000 служители ние предлагаме гъвкави решения и качествено обслужване в цялата страна.      Познанията ни за регионалния пазар и широката мрежа от контакти ни правят стратегически партньор на международни фирми, малки и средни предприятия.      Тренквалдер е връзката между 50 000 служители и 10 000 компании от всички области на икономиката в повече от 200 локации на територията на 17 държави.

Ние сме Тренквалдер - австрийска компания,
лидер в областта на човешките ресурси,
с повече от 200 офиса в 14 европейски държави,
и над 15 години опит на българския пазар.

За наш клиент  производствена компания търсим,

                                           Машинен Оператор / Настройчик

Основни задължения:
- Осигурява непрекъснат процес на работа на машината / линията;
- Отговаря за навременното включване и настройване на машината преди началото на производството;
- Подпомага дейността на ръководителя на производствената линия и работи в екип с останалите служители в компанията;
- Отстраняване на проблеми и извършване на стандартна поддръжка на машината;
- Спазване на всички правила за безопасност и здраве при работа;

Изисквания към кандидатите:
- Средно образование, техническо е предимство;
- Опит в поддръжката на различна по вид производствена техника е предимство;
- Предишен опит на сходна или подобна длъжност;
- Готовност за работа на трисменен режим;
- Умение за работа в екип и бърза адаптация към различни ситуации;
- Познания по немски, английски език са предимство;
- Възможност за разчитане на технически чертежи;

Компанията предлага:
- Дългосрочна заетост с отлично стартово възнаграждение;
- Допълнителни социални придобивки - ваучери за храна, ДЗО и други;
- Различни  по вид бонуси;
- Фирмено обучение и възможност за професионално развитие.

Ако проявявате интерес към свободната позиция и отговаряте на изискванията,
моля изпратете  актуална автобиография или се свържете с нас на посочените телефони:

0879 911 101
0877 000 354

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Гарантираме Ви пълна конфиденциалност.

Личните Ви данни са защитени съгласно ЗЗЛД.
Фирма Тренквалдер работи със безсрочен лиценз за подбор на персонал
№2711 / 21.01.2019год.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство