МАШИНЕН ОПЕРАТОР

Фирма INTRAMA е търговско представителство на водещи европейски производители с офиси в цялата страна, Германия, Македония, Сърбия, Косово и Албания. Основни насоки в нашата дейност са: - машини за месопреработка и млекопреработка;- автоматични линии за вакуум-, флоупак- и стречопаковане с претегляне и етикетиране;- вакуум- и стречфолио;- електронни везни и софтуер за търговски обекти и преработвателни предприятия;- печат на етикети.Можете да научите повече за нас на интернет страницата ни: www.intrama-bg.comВашите въпроси можете да изпращате на e-mail.

ИНТРАМА е производител и вносител на машини и консумативи за хранително-вкусовата промишленост. Търговската и сервизна дейност се осъществява от филиалите ни в цялата страна, Македония, Косово, Сърбия, Албания и Германия.
Основни насоки в нашата дейност са:
- производство на фолиа и пликове за вакуумна опаковка;
- автоматични линии за вакуум-, флоупак- и стречопаковане с претегляне и
етикетиране;
- машини за месопреработка и млекопреработка;
- електронни везни и софтуер за търговски обекти и преработвателни предприятия.
За производствената ни база в ТИЗ, област Пловдив
търсим МАШИНЕН ОПЕРАТОР
ИНТРАМА осигурява:
- Добро заплащане, трудов договор и пълни осигуровки;
- Ваучери за храна на стойност 140 лв. на месец, допълнителна здравна застраховка;
- Добре организиран фирмен транспорт;
- Отлични условия за работа в собствена модерна база –
чисти и климатизирани помещения, регламентирани почивки;
- Работно облекло и обувки;
- Възможности за обучение и развитие;
Отговорности:
- Обслужва машините за конфекциониране на пликове.
- Зарежда машините с фолио и извършва нужните настройки.
- Следи за качеството на произведената продукция и опакова произведените пликове.
- Описва произведената продукция в работната карта.
- Спазва изискванията за хигиена на работното място;
- Процесът на производство изисква работа на смени.
Изисквания:
- Средно образование;
- Опит в работа с автоматизирани машини.
Моля, изпратете Вашата автобиография в срок до 22.07.2022 г.

June 10th, 2022

Пловдив

Ремонтни и Монтажни дейности