Машинен оператор / екструдерист - работник в производство

Вадиас ООД е с основна дейност рециклиране на полиетилен. Фирмата е най големия производител на рециклиран LDPE в България. Наетите лица в производството са над 100 човека.
Във връзка с разширяване на производствените си звена Вадиас ООД обявява свободни позиции за Машинен оператор/екструдерист/-работник производство
Отговорности:
-Изпълняване на задачи свързани с технологичния процес
-Произвеждане на качествени продукти
-Работа с лични предпазни средства и спазване на изискванията за безопастност и здраве при работа
Изисквания към кандидатите:
-Технически грамотни и отговорни хора
-Работа на смени/включително полагане на нощен труд/
-Предимство е предишен опит в производсвено предпиятие
Ние предлагаме:
-Работа по трудов договор
-Обучение
-Добро заплащане
Месторабота - София 1528, район Искър, ул. „Подпоручик Йордан Тодоров” №4 (Метростанция „Софийска Света Гора”)
Ако предложената позиция представлява интерес за Вас и смятате,че отговаряте на посочените изисквания,моля изпратете Ваша актуална автобиография със снимка.
Само oдобрените по документи кандидати ще бъдат информирани на посочения от тях телефон и поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности