БГ АГРО ТЪРГОВСКА КОМПАНИЯ ЕООД logo

МАШИНЕН ОПЕРАТОР

Няма описание

„БГ АГРО“ обединява група водещи български компании, специализирани в едро земеделие, дистрибуция на торове и препарати за растителна защита, вътрешна и международна търговия, съхранение, спедиция и транспорт на селскостопанска продукция.
Наличните складови и претоварни съоръжения, обслужващи логистичните нужди на структурата, покриват широката зърнопроизводителна зона на Североизточна България. За нуждите на производство търсим подходящ кандидат за зърнобаза в град Варна за позиция:
Основни отговорности:
• Управлява движението на културите в съоръженията за съхраниние;
• Извършва оперативно управление на машини и съоръжения: елеватори, редлери, почистващи машини, сушилни и други;
• Поддържа машините в изрядно състояние и чистота;
• Работи заедно с екипа на механици и ел. техници по отстраняването на аварии, разрешава ежедневни ситуации, с цел ритмично подаване на зърното.
Изисквания:
• Средно образование, с предимство техническо;
• Сръчност, енергичност, бързи реакции;
• Умения за работа в екип, инициативност и лоялност.
Ние ви предлагаме:
• Обучение за работа с машини и съоръжения;
• Коректни трудово - правни отношения и дългосрочен ангажимент с БГ АГро Търговска Компания ЕООД;
• Приятелска атмосфера и работа в екип от професионалисти
Ако сте заинтересовани от нашето предложение, моля, изпратете Вашата актуална автобиография и ние ще се свържем с Вас. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби