МАРКЕТИНГ СПЕЦИАЛИСТ

Баркод Системи България ООД е българо-великобританска фирма, част от най-голямата група фирми в централна и източна Европа, работещи в областта на баркод технологиите и мобилните бизнес информационни решения - IBCS Group, и бизнес партньор за България на световните лидерите в тази област - Motorola Inc., Etnerprise Mobility Division, USA (ex. Symbol Technologies) и Zebra Technologies Inc, USA. Ние сме един от лидерите на пазара в България на баркод оборудване - баркод скенери, индустриални ръчни мобилни компютри, етикетни баркод принтери и др., както и на мобилни бизнес информационни системи. Предлаганите от нас продукти и решения намират приложения в търговски обекти, складове и дистрибуционни центрове, производствени предприятия, фирми в областта на транспорта и логиситиката, разносната търговия и мърчандайзинга и много други.

Баркод Системи България ООД е българо-великобританска фирма, част от най-голямата група фирми в централна и източна Европа, работещи в областта на баркод технологиите и мобилните бизнес информационни решения - IBCS Group, и бизнес партньор за България на световните лидерите в тази област - Zebra Technologies, Extreme Networks, Honeywell, Datalogic, Elo Touch и други.
През последните над 20 години ние сме един от лидерите на пазара в България на баркод оборудване - баркод скенери, индустриални ръчни мобилни компютри, етикетни баркод принтери и др., както и на мобилни бизнес информационни системи. Предлаганите от нас продукти и решения намират приложения в търговски обекти, складове и дистрибуционни центрове, производствени предприятия, фирми в областта на транспорта и логиситиката, разносната търговия и мърчандайзинга и много други.
За офиса ни в град Варна, търсим да назначим:
Вашите отговорности ще са свързани с:
- изготвяне на стратегия, планиране и управление на цялостната маркетингова дейност на фирмата
- поддържане на актуална информация в интернет страницата на фирмата - новини, статии, продуктови описания
- поддържане на корпоративно присъствие в социалните мрежи - Facebook, LinkedIn, YouTube и др.
- изготвяне на маркетингови материали - брошури, описания, писма, е-мейли, презентации, видеа, бюлетини и др. - текстове, проекти, координация с външни изпълнители
- организиране и координиране на участие в мероприятия - участия в панаири, семинари, конференции и др.
- поддържане на връзки с медиите, изготвяне и разпращане на информация за медиите за нови продукти и системи
- планиране и организиране на рекламни кампании - e-mail, дайрект мейлинг, телемаркетинг
- поддържане на актуална информация за фирмата в търсачки, каталози и т.н.
- управление на кампании в Google AdWords
- въвеждане на информация в CRM системата на фирмата
Задължителните изисквания, на които трябва да отговарят кандидатите, са:
- висше образование (или в процес на завършване)
- желание за професионална реализация в областта на маркетинга
- български език - писмен и говорим на отлично ниво
- английски език - писмен и говорим на отлично ниво
- добри комуникативни умения
- компютърна грамотност - MS Windows, MS Office - Word, Excel, PowerPoint
Предимство, но незадължителни изисквания, са:
- опит в областта на маркетинга
- базови познания по работа с CorelDRAW/Inkscape
- базови познания по работа с продукт за обработка на изображения (Corel PhotoPaint, Photoshop, IrfanView или др.)
- опит с Google AdWords, MailChimp, CRM системи
- познания в SEO
- шофьорска книжка
Ние Ви предлагаме:
- работа в международна фирма
- възможност за професионално развитие
- мотивационна система на заплащане
- фирмени обучения
Ще очакваме документите Ви не по-късно от 15.07.2022 г.
Само одобрените от нас кандидати ще бъда поканени на интервю.
Моля, отбелязвайте референтния номер на позицията, за която кандидатствате.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби