МАГИСТЪР ФАРМАЦЕВТ/ ПОМОЩНИК ФАРМАЦЕВТ Летище София

Вече 16 години верига аптеки Subra предоставят на своите клиенти и пациенти качествени лекарствени и козметични продукти, медицински изделия и хранителни добавки, както в модерните си аптеки, така и чрез своя онлайн магазин. През тези години се доказахме като бързоразвиваща се компания, постоянно откриваща нови обекти на едни от най-комуникативните места в България.
Във връзка с постоянния ни ангажимент да осигуряваме най-доброто обслужване и професионална помощ, търсим отговорен, мотивиран и организиран колега на позиция:
Магистър фармацевт/ помощник фармацевт за аптека
Вашите отговорности:
• Идентифициране на нуждата на клиента, даване на професионален съвет и препоръка на подходящ продукт, с цел взимане на информирано решение за покупка;
• Отпускане на лекарствени продукти по лекарско предписание, ОТС-продукти , хранителни добавки и медицинска козметика ;
• Ежедневно заявяване, завеждане и подреждане на стока;
• Следене на наличности и срок на годност на продуктовия асортимент на аптеката;
• Спазване на приетите Стандарти и политики за работа в аптеки Субра..
• Лоялност и отговорност към работния процес
От Вас се изисква:
• Висше образование - Магистър-фармацевт/помощник-фармацевт
• Познаване на нормативните разпоредби за отпускане на лекарствени продукти
• Добра компютърна грамотност (опит със специализиран аптечен софтуер се счита за предимство)
• Умения за работа в екип
• Свободна комуникация с пациенти и клиенти на аптеката
Ние Ви предлагаме:
• Работа в модерна и приятна среда с мотивиран екип;
• Отлично стартово възнаграждение и бонусна система, обвързана с постигнатите резултати.;
• Постоянен трудов договор с коректен работодател, спазващ всички изисквания на трудовото законодателство
• Допълнителни обучения , подкрепящи професионалното развитие
• Гъвкаво работно време;
• Висококачествено работно облекло;
• Бонус „Препоръчай колега“;
• Възможност за дългосрочно професионално развитие
• Възможност за ползване на корпоративни отстъпки, при наши партньори.
• Ваучери за такси сутрин и вечер.
Работно време: понеделник до неделя 05:00-23:00 часа;
Адрес: гр. София, Летище София
Ако смятате, че нашето предложение представлява интерес за Вас и имате желание да станете част от екипа на СУБРА изпратете кандидатурите си. С одобрените кандидати ще се свържем в най-кратки срокове.
Информираме Ви, че част от данните, които предоставяте, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и попадат под специалния му режим на защита. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. Информираме Ви, че имате право на достъп и право да коригирате Вашите лични данни и на възражение срещу обработването им за посочените цели.
Със своята кандидатура Вие предоставяте доброволно личните си данни и се съгласявате "Субра" да оперира с тях, във връзка с участието Ви в процедура по подбор за обявената позиция.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности