Магистър - Фармацевт

Аптека "Стефанови", търси да назначи Магистри - Фармацевти
Изисквания и отговорности:
- Фармацевтично образование степен "магистър-фармацевт";
- Опит на тази позиция или завършили с тази степен - без опит
- Компютърна грамотност – работа със специализиран софтуер;
- Отпускане на лекарства по Здравна Каса;
- Отпускане на лекарства по лекарско предписание и свободна продажба;
- Много добри комуникационни умения и способност за работа в екип;
- Компетентно консултиране;
- Професионален и индивидуален подход към клиентите;
- Пълноценно участие в работния процес
Ние Ви предлагаме:
- Отлично възнаграждение;
- Коректност в трудовите отношения и постоянен трудов договор;
- Работен график 2/2
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете професионална автобиография - CV, придружена с актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

June 10th, 2022

Добрич

Производство