Магазинер, водач електрокар

„Булгартабак” е водещ цигарен производители в Югоизточна Европа и лидер на цигарения пазар в България.Цигарените фабрики на холдинга разполагат с модерно оборудване и прилагат най-съвременни технологии за цигарено производство и прецизен качествен контрол. Това ни дава възможност да предлагаме широк спектър от висококачествени марки, съобразени с последните изисквания и тенденции на световния цигарен пазар.

За нуждите на производството, което се намира в Благоевград, набираме работници за позицията „Магазинер, водач електрокар“.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ
Организира приемането, подреждането и транспортирането на филтри и други товари в склад „Филтри“. Управлява елeктрокар, транспортира и превозва суровини, материали, кутии с филтрови пръчки. Извършва манипулация на палетизирани товари на стелажи.
Участва, по нареждане на началника на смяната и в други дейности, свързани с ритмичното изпълнение на производствения цикъл.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
 Минимум 1 година практически опит
 Свидетелство за управление на електрокар
 Познаване на устройството на електрокара; Изискванията за транспортиране и захранване на съоръженията;

June 10th, 2022

Благоевград

Производство