Личен асистент с отличен английски език

Няма описание

Грийн Клийн Индъстри ЕООД търси да назначи на постоянен трудов договор - Личен асистент с отличен английски език.
Ако Вие сте амбициозна, инициативна, отговорна, динамична, изпълнителна, организирана и комуникативна личност, Ви приканваме да се присъедините към нашия екип и да получите развитието, за което сте мечтали и което заслужавате.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Изготвяне на оферти и запитвания на български и английски език;
-Организиране на ежедневните оперативни задачи и дейности в компанията;
- Изготвяне на справки и отчети;
- Организира, проследява и поддържа графика на Управителя;
- Осигурява необходимата за Управителя информация и административна документация;
ИЗИСКВАНИЯ:
- Високо ниво на технически и икономически английски език;
-Наличие на сертификат за владеене на аглийски език - C1 ниво;
- Висока компютърна грамотност – MS OFFICЕ;
- Университетска степен, която е свързана с административна, бизнес и/или финансова насоченост;
- Организационни умения и умения за управление на времето;
- Бързо обучаем, лоялен, гъвкав и открит човек с внимание към детайлите;
- Наличието на опит на позиции, свързани с административни функции се счита за предимство, но не е задължително;
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Обучение;
-Възнаграждение 2000 лв;
- Отлични условия на труд;
- Постоянен трудов договор с Грийн Клийн Индъстри ЕООД;
Необходими документи за кандидатстване - автобиография с актуална снимка, референции от предходни работодатели и приложени сертификати за ниво на владеене на английски език.
Данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗДЛ и с гарантирана конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности