Лаборант в Отдел Иновации

REVUELE Ltd is a B2B company, working solely with distributors and retailers all over the world. We partner with some of the best retailers, drugstore chains, and distributors globally, incl. Douglas, Sephora, DM, Primor, Marionnaud, Carrefour, Hebe, etc. Our own manufacturing facilities are fully equipped with a research lab, production and post-production lines, and warehouses. Throughout the years, we have established regular partnerships with some of the best European suppliers of ingredients, packaging, and labeling.This, along with our production and human resource capacity, enables us to enclose the whole process from idea generation to full operation (defining, testing, and choosing the right ingredients and formulation, production in our facilities under strict control, packaging and labeling according to pre-set criteria, export).The highest standards of our production are proven and supported by ISO 9001 Quality Management Certificate and GMP Certification. Our products meet all EU requirements and legal provisions. We are constantly evolving and keeping up with the latest innovations. This is why we never cease to look for the best people to join our growing and winning team.

Ревюел ООД е производител на широка гама качествени козметични продукти – бяла козметика, продукти за личната и интимната хигиена. Във връзка с разширяване на дейността, търсим да назначим Лаборант в Отдел Иновации.
Основни задължения:
- Изготвя в лабораторни условия мостри на продукти, под ръководството на технолог иновации.
- Води лабораторен регистър на изготвените проби.
- Провежда тестове на нови продукти и на такива с рецептурни корекции.
- Осъществява входящ контрол на суровини.
- Одобрява суровини за замяна в производството, след изготвяне и анализ на лабораторни проби.
- Поддържа регистър на получените от външни фирми мостри на суровини.
- Съблюдава за отклонения в качеството на суровините по партиди.
- Периодично взема проби от производствените линии за контрол на качеството на произвежданата продукция.
- Осъществява контрол на полу-готовата или готовата продукция при необходимост.
- Извършва наблюдение на образците в рамките на гаранционния срок
- Отговаря за достоверността на извършените анализи и направените заключения.
- Прецизно изпълнява аналитични, химични и физикохимични анализи.
- Участва в дейности свързани с въвеждане на нови технологии, стандарти и изделия в производството.
- Прави проучвания, съдейства при намирането, поръчването и доставката на необходими материали и консумативи според производствените нужди.
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи свързани с длъжността.
- Длъжността е пряко подчинена на технолог иновации.
Изисквания:
- Висше образование УХТ - "Технология на мазнините, етеричните масла, парфюмерия и козметика
- Компютърна грамотност;
- Познания на нормативната уредба в областта на козметичните продукти
- Високо ниво на лична организация;
- Желание за постоянно повишаване на квалификацията и развитие;
- Отлични аналитични умения (анализ на информация, формулиране на обосновани - изводи, оценки, препоръки);
- Откритост, честност и лоялност.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Работа в организация, която цени потенциала на служителите си;
- Динамична работа, предизвикателства и възможност за професионално развитие;
- Служебно работно облекло
- Осигурен транспорт по определен маршрут в рамките на гр. Пловдив (Кършака, Центъра, хотел SPS, Смирненски, Кючук Париж)
- Адрес: гр. Пловдив, ул. Братя Бъкстон 167, зад хипермаркет Рила
- Работно време от 08,00ч. до 17,00ч. от понеделник до петък
При проявен интерес, моля, изпратете автобиография и актуална снимка.

За обявата

June 10th, 2022

Пловдив

Производство