Лаборант

Няма описание

„Санитекс Пейпър Продуктс” ООД е една от най-проспериращите компании за производство на тишу и тоалетна хартия в България. Построена е 2000 г. и е с най-съвременните технологии в тази област. В разбиранията на нашата компания са заложени отношението, грижата и отговорността към околната среда. Затова ние сме лидер в рециклирането и преработката на отпадъчна хартия. С помощта на всички Вас бихме могли да опазим природата около нас.
Търсим да направим част от нашия екип: Лаборант / Контрольор по качество
Вашите отговорности:
1. Взема проби от различни елементи или от цялостноя производствен продукт и ги анализира и изпитва.
2. Води необходимата документация.
3. Прави анализи, изпитвания и други видове изследвания на материали и готова продукция за определяне съответствието им на действащите технически условия и стандарти.
4. Извършва контрол на технологията за пречистване на отпадните води.
5. Наблюдава химичния процес при пречисване на отпадните води.
6. Извършва анализи за качеството на пречиствената вода.
Изисквания:
1. Образования – средно специално или висше
2. Работа с компютър
3. Лични качества – организаторски способности, инициативност, комуникативност, оперативност и лоялност.
Ние предлагаме:
1. Вътрешно фирмено обучение
2. Възможност да станете част от млад, динамичен и мотивиран екип
3. Работно време на регламентиран график
4. Възможност за развитие във фирма с традиции и утвърден лидер на пазара
5. Мотивиращо възнаграждение
6. Дългосрочни трудови взаимоотношения
Ако нашето предложение Ви интересува и откривате себе си, изпратете Вашата автобиография.
Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Производство