Лаборант - микробиолог

Животът е хубав,когато сме здрави!Optimum Health,Maximum Vitality! СОФАРМА АД е динамично развиваща се българска фармацевтична компания, един от лидерите на пазара и най-големи работодатели в страната. Нашите медикаменти са добре познати за българските граждани и са с гарантирано изключително високо качество, ефикасност и достъпност. Интензивното развитие на компанията, динамиката на генеричната конкуренция и пазарната среда поставят предизикателства пред екипа на компанията. Бързо развиващото се портфолио и стратегическите планове за развитие изискват развитие и разширение на нашият екип. Предлагаме работа в млад и динамичен екип, конкурентна работна среда и възможност за развитие с развитието на бизнеса.

за "Микробиологична лаборатория" към направление „Качествен контрол“

Твоите основни отговорности:

- Изготвя хранителни среди за нуждите на лабораторията
- Контролира растежните свойства на хранителните среди
- Контрол на околната среда в помещенията с контролирани параметри
- Поддържане на използваната апаратура и пособия в МБЛ
- Работа с микроскоп
- Изолиране и култивиране на микроорганизми

Най - важните изисквания за успешен старт на позицията:

- Полувисше образование – микробиология, биология
- Готовност за работа на трисменен режим
- Да притежава компютърна грамотност – MS Office
- Да ползва технологичната документация, аналитичната документация за извършване на микробиологичните анализи;

Нашето предложение:

- Стабилна и сигурна работна среда
- Въвеждащо обучение и възможност за усъвършенстване и професионално развитие
- Мотивиращи условия на труд и възнаграждение
- Атрактивен социален пакет, включващ ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване и др., съгласно фирмените политики
- Бонус "Препоръчай приятел" по утвърдени фирмени правила

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и считате, че отговаряте на изискванията, моля изпратете Вашата актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, която доброволно представяте, е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. Задължаваме се да я използваме единствено за целите на подбора.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби