Куриер логистик

Няма описание

Задължения:
- Приема и доставя куриерски пратки от/до адреси и офис на клиенти;
- Оформя товарителниците за пратките;
- Консултира клиентите при избора на услуги;
- Управлява служебен автомобил, спазвайки правилата за движение и фирмена култура;
- Следи и отговаря за правилното и безопасно транспортиране на пратките между клиент и склад.
Изисквания към кандидата:
- Висше или средно специално образование;
- Свидетелство за управление на МПС категория B (с предимство се разглеждат документи на кандидати с категория С);
- Компютърна грамотност;
- Комуникативна личност и да притежава умение за работа с клиенти;
- Желание за обучение и развитие.
Фирмата предлага:
- Първоначално обучение;
- Добри условия на труд;
- Добро заплащане, отговарящо на развитието, което ще постигнете;
- Работа на постоянен трудов договор;
- Предизвикателна и динамична работа, свързана с придобиване на нови знания;
- Възможност за дългосрочна реализация.
Необходими документи при кандидатстване:
- Автобиография с актуална снимка;
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността на предоставената информация е гарантирана. Всички данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Стара Загора

Шофьори, Куриери