КУРИЕР - ДОСТАВЧИК

Няма описание

През 2010 година ТОВ Джей Ес Украйна стартира своята дейност като самостоятелно звено от групата на Джей Ес Украйна. Дейността е фокусирана върху дистрибуцията на едро на медицински консумативи. През 2017 год. се ражда идеята за Джей Ес Медикал България и не след дълго през 2018 година, фирмата стартира на българския пазар с малък асортимент, но с огромно желание и амбиция за развитие. Джей Ес Медикал България е фокусирана върху консултиране и продажба на консумативи за гинекологията и общ медицински консуматив. През годините, разширявайки продуктовото си портфолио с гордост можем да кажем, че покриваме изцяло нуждите и изискванията от консумативи за АГ специалисти, УНГ специалисти, медико-диагностични лаборатории, дентални кабинети и салони за красота.
Отговорности:
‒ Организира маршрута си след това товари стоката от нашата складова база с цел доставка за кратък интервал от време и минимален разход;
‒ Пренася и предава поръчките до клиентите, спрямо организирания маршрут и срокове на доставка;
‒ Отговаря за навременното и качественото обслужване на клиентите, спрямо вътрешните правила и процедури на компанията;
‒ Следи за правилното съхранение на стоката по време на транспорт като спазва изискванията на добрата дистрибуторска практика и правилника за движение по пътищата;
‒ Носи материална отговорност за стоката и плащанията от клиентите.
- Следене на складови наличности
- Поддържане на складовите пространства в отличен и подреден вид
Изисквания:
‒ Завършено средно образование;
‒ Шофьорска книжка – кат.В. Отлично познаване на пътните артерии в София;
‒ Опит като водач на МПС най-малко 2 години;
‒ Отлична организация и дисциплина;
‒ Отговорност и отдаденост към работата;
‒ Умения за работа с хора и готовност за работа в екип;
- Работа в съответствие с установените от компанията процедури
Ние предлагаме:
- Работа в сигурна компания – лидер в своя сегмент;
- Служебен телефон;
- Трудов договор с реално осигуряване;
- Твърдо възнаграждение, получавано винаги навреме;
- Пълни осигуровки
- Полагаем годишен отпуск
- Приятелска работна атмосфера
- Млад и сплотен колектив;
- Пет дневна работна седмица /от понеделник до петък/
- Работно време от 09:00 до 17:30 ч.
Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби