КРУПИЕ

Няма описание

"РОЯЛ КЛУБ" търси да назначи мотивирана и динамична личност, която да се присъедини към екипа ни на позиция: крупие.
Основни задължения:
- Запознаване на клиентите с томболи и бонусова система;
- Изплащане на печалби, сервиране и отсервиране на напитки;
- Поддържане на игралната зала в изряден вид;
Личностни и професионални изисквания:
- комуникативна личност, с висока личностна мотивация и отговорност към възложените цели;
- наличие на добри организационни умения;
- способност за работа в стресова и динамична среда;
- владеенето на чужд език и компютърна грамотност са предимство;
- опитът в тази сфера не е задължителен;
Ние предлагаме:
- възможност да станете част от млад и мотивиран екип от професионалисти;
- стартова заплата - 1200лв+бонусиране;
- трудов договор;
- работа на 12-часови смени (дневна/нощна);
Ако нашата обява Ви е заинтригувала, моля кандидатствайте с автобиография, актуална снимка и телефонен номер.
Одобрените ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм