Координатор

Няма описание

Екипът на "Краностроене Инженеринг" търси да назначи служител, на позицията „Координатор“.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- обслужване на входящи и изходящи телефонни обаждания и имейли;
- поддържане и управление на работен календар с конструкторско бюро и производствен цех;
- организиране на вътрешния процес по изпращане и получаване на пратки ;
- организиране и координиране на срещи с клиенти;
- организиране и съхраняване на документи и файлове, по реда и начина създаден във фирмата;
ИЗИСКВАНИЯ:
- висше или средно техническо образование;
- умения за работа с MS Office и Internet;
- умение за приоритизиране на задачи и спазване на поставени срокове в динамична среда;
- препоръчително е владеене на английски език - писмено и говоримо;
- умение за самостоятелно организиране на работния процес и самостоятелно справяне с непредвидени ситуации;
- отговорност, комуникативност, аналитично мислене, коректност;
- стаж на подобна позиция е предимство;
базови познания в сферата на техниката са предимство;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- трудов договор и дългосрочни взаимоотношения;
- пет дневна работна седмица на пълен работен ден;
- работа в динамична среда;
- възможност за професионално развитие.
Изпратете ни вашето CV и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности