Координатор проекти Агенция за преводи

Nova Translate е висок клас преводаческа агенция, специализирана в широк спектър услуги, подпомагащи бизнеса и обществото в условията на все по-динамично развиващия се свят, в който живеем. Вече 15 години ние осигуряваме неповторимо качество, висок професионализъм и подплатена отговорност на пазара на преводачески услуги в България.За нас е важно не просто да превеждаме, а постоянно да предлагаме по-добри решения за нашите партньори, които разчитат на нашия професионализъм.

Координатор ПРОЕКТИ
В Нова Транслейт си търсим координатор на проекти за преводи. Човек, който може ефективно да организира хора и технически ресурси, за да постига целите на проектите в съответствие с договорените изисквания за качество, време и разходи.
Задължения
• Контактува директно с клиента, като приема, обработва запитвания и изготвя оферти.
• Приема поръчки от клиенти и договоря условията по тях.
• Организира, координира и реализира изпълнението на всеки един проект/поръчка.
• Комуникира с всички заинтересовани страни в процеса на изпълнение на проекта – възложители, изпълнители и други доставчици на услуги.
• Управлява проектите си като следи за качественото изпълнение в срок.
• Осигурява преглед, формат и печат на документите.
• Входира пълна и точна информация за проектите си и отговаря за нейната актуализация.
• Води и актуализира регистрите на клиентите и преводачите в базата данни.
Изисквания
• Перфектни комуникационни и организационни умения
• Отлично владеене на български
• Отлични умения за работа с пакета на МАЙКРОСОФТ
• Познания и работа с преводачески програми и инструменти (SDL Trados Studio, Adobe Professional, ABBYY FineReader, INDESIGN, COREL DRAW или друга програма за предпечат и текстообработка)
• Добри технически и дигитални умения
Компанията предлага
• Работа в амбициозен и мотивиран екип
• Добро възнаграждение

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности