Координатор проект

Няма описание

За нестопанска организация, осъществяваща социална дейност в подкрепа на уязвими групи хора от обществото, търсим:
Основни изисквания:
-Висше образование в сферата на социалните дейности, хуманитарната работа или мениджмънта;
-Предишен опит в управлението и координацията на програми и проекти, свързани с осъществяването на социално-хуманитарни дейности;
-Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
-Опит в управлението на екипи и бюджети; в наративното и финансово отчитане и разработване на проектопредложения;
-Добро познаване на националната и регионална хуманитарна обстановка;
-Отлична компютърна грамотност;
-Добри комуникационни умения и способност за сътрудничество с местни партньори и членове на общността.
Основни задължения:
-Ръководене на управлението и успешното изпълнение на проект, осъществяван с партньорски организации в страната;
-Координиране на работата и взаимодействие с широк проектен екип за постигането на заложените резултати;
-Изготвяне на междинни и финални отчети, в т.ч. финансови и наративни, по проекта;
-Прилагане и спазване на всички организационни политики, процедури и стандарти.
Организацията предлага:
-Трудов договор и осигуровки на реалната заплата;
-Работно място на ул. „Оборище";
-Стандартно работно време;
-Възможност за пътувания и срещи с партньори в страната;
-Възможност за бързо започване на работа.
Роста Балкани Ейч Ар ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал с изцяло безплатни услуги за кандидатите.
Лиценз No. 2200/12.01.2017-безсрочен, издаден от Министерство на труда и социалната политика
Моля, изпращайте автобиографии с актуални снимки на български език.
Всички предоставени кандидатури и документи ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и в съответствие с Регламента за защита на лични данни. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби