Координатор групи и мероприятия

Няма описание

Основни задължения на позицията:
Като координатор на събития, отговаря за срещи и комуникация с организатори на групи и мероприятия, като съблюдава всички заявени от клиента услуги да са вече организирани и впослествие точно изпълнени от оперативните отдели на хотела.
Следи за безпроблемното протичане на всяко мероприятие и за точното изпълнение на банкетната поръчка (ВЕО); показва гъвкавост и търси адекватни и ефективни решения при промени и/или допълнителни поръчки от страна на клиентите по време на събитието.
Основни задължения и отговорности - Координатор групи и мероприятия:
• Да работи едновременно по множество проекти, като спазва крайни срокове; да работи
ефективно под напрежение.
• Да работи в екип и в съответствие с цялостната бизнес стратегия за развитие на бизнеса;
• Работи за увеличаване на пазарния дял и изпреварването на конкуренцията, както и за повишаване на оценката на обекта в социалните мрежи и други системи за оценяване престоя и задоволеността на гостите.
• Да работи с наличните хотелски оперативни системи и да поддържа информацията в тях прецизна, изчистена и навременна
• Да създава, развива и поддържа близки контакти с редовни, ключови и нови клиенти (Account Commercial Management), с цел оптимизиране на бизнес възможностите
• Да участва активно във всички фази на продажбите – поддържане на контакти с настоящи клиенти, намирането на нови клиенти, изготвяне на оферти, преговори, кореспонденция, изготвяне на договори, проследяване на плащания по сделките и събиране на обратна връзка
• Да предоставя информация свързана с предоставяните услуги от хотел Рила по телефон, e-mail и по време на директен контакт с клиенти, както и да помага за разрешаването на различни проблеми свързани с безпроблемния престой на гостите/протичане на мероприятието
• Да следи и подсигурява вземане на плащанията по всички сделки в съответствие с договорите и срокове утвърдени от работодателя.
• Работи в посока увеличаване на приходите на хотела и достигане на поставените финансови цели; да работи в посока на увеличаване на пазарния дял и покачване на рейтинга на хотела в онлайн мрежите
• Да презентира хотела по време на социални събития организирани от/за индустрията, по време на опознавателни турове (FAM trips), туристически изложения и др.;
• Изготвя отчети
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
• Образование, специализирано в туризма или висше образование и професионална квалификация в туризма или висше образование и минимум 1 година стаж в туризма.
• Ползване на чужди езици - английски език задължителен; всеки друг е предимство.
• Компютърна грамотност и умения: ползване на специализирани софтуерни продукти, MS Windows (World, Excel), Power Point, Internet; Clock и Opera (хотелски програми/ PMS).
• Личностни качества: инициативност, комуникативност, динамичност, дискретност, прецизност, организираност, умение за работа в екип, умения за работа под стрес.
Ние предлагаме:
• Пълно работно време на постоянен трудов договор, осигуряване на реална заплата;
• Конкурентно възнаграждение;
• Фирмено обучение;
• Възможност за израстване и професионално развитие;
• Екип от млади специалисти и приятна работна атмосфера;
• Допълнителни социални придобивки /ваучери за храна , безплатна лифт карта за ски зоната, намаления в
хотелите от групата, безплатен транспорт от и до гр. Самоков и др./
• За кандидатите от страната осигуряваме безплатно настаняване

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм