КОНСУЛТАНТ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Консултант недвижими имоти
ИМОТИ ТОМОВ е агенция за недвижими имоти, която предлага голямо разнообразие от жилища, офиси и промишлени помещения в района на град Шумен и град Русе. Работим усилено в две главни насоки – предлагане на голям избор от качествени имоти за продажба и под наем в град Шумен, град Варна и град Русе и осигуряване на всички съпътстващи услуги. Имоти Томов е агенция, която се развива с бързо темпо и именно това е причината, поради която екипът ни се разраства.
Във връзка с горенаписаното и желанието ни да привличаме талантливи и мотивирани хора, обявяваме свободни позиции за консултанти недвижими имоти в офиса ни в град Шумен.
Изискванията ни към кандидатите са:
• Комуникативни и организационни умения;
• Активност, търговски нюх и позитивно отношение към клиентите;
• Познаване на районите на гр. Шумен;
• Компютърна грамотност;
• Желание за постигане на високи резултати и доходи;
• Желание за развитие и за придобиване на нови знания и умения;
Основните задължения по позицията включват:
• Комуникация с продавачи и купувачи, наемодатели и наематели;
• Извършване на срещи и огледи с клиенти;
• Продажби, преговори и посредничество между страните;
На успешните кандидати ще предложим следните условия на работа:
• Достъп до актуална база с клиенти от България и чужбина;
• Пълно финансово и техническо обезпечение за реклама на имотите, лаптоп, телефон и
транспорт;
• Ефективна технология на работа и съвременни инструменти за продажби;
• Високи доходи и бонуси за постигнати резултати;
• Обучения;
На избраните от нас кандидати ще предоставим максимални възможности за професионално развитие, кариера и отлично възнаграждение. Те ще могат да ползват целия ресурс на компанията на национално и международно ниво.
В случай, че предложената позиция отговоря на вашите възможности и желание за развитие, моля да изпратите ваша aвтобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Гарантираме пълна конфиденциалност на вашата кандидатура.
Успех!

June 10th, 2022

Шумен

Административни, Офис и Бизнес дейности