Мангъфова, Балканска and Чанталиев-2016 logo

Консултант козметика

Верига Аптеки Медея търси новите попълнения от специалисти за екипите си на длъжност: Консултант козметика.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Желание за работа на целодневни смени на принципа 2 на 2;
- Познания в сферата на дермо-козметиката и декоративната козметика, ще се счита за сериозно предимство;
- Опит в работата с клиенти;
- Организираност, отговорност, дисциплинираност;
- Позитивна нагласа и добри комуникативни умения;
- Инициативност и търговски усет за постигане на резултати;
- Компютърна грамотност;

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Компетентно обслужване на клиентите, консултиране и предлагане на продукти;
- Подреждане и аранжиране на стоките в търговския обект;
- Отлично познаване на продуктите и следене за търговския им вид;
- Спазване на вътрешно фирмените правила, работния график и отговорност към задълженията;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Трудов договор;
- Приятна атмосфера и добри условия за работа;
- Коректно отношение;
- Твърда заплата и бонусна система, обвързана с постигнатите резултати;

Ако тази обява представлява интерес за вас,изпращайте актуална автобиография със снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби