Консултант клиенти

ИВЕЛИ ТРЕЙД е бързо развиваща се компания с основна дейност онлайн търговия. Компанията разполага с онлайн магазин и шоурум в Студентски град с широка гама от продукти за маникюр и развива дейност на територията на страната и в чужбина.
Във връзка с разрастването на нашето семейство, си търсим отговорен и сериозен Консултант клиенти, който да се присъедини към екипа ни дългосрочно.
Ако си организиран, мотивиран и обичаш да вникваш в нуждите на отсрещния, то ти си нашият човек!
Какви ще бъдат твоите отговорности и задължения:
- Отговаряне на клиентските запитвания по телефон, e-mail и Facebook;
- Управление на клиентските поръчки в информационната ни система;
- Разрешване на възникналите казуси по най-добрия начин за клиента.
- Подготовка и комуникация на промоционални активности;
- Поддържка и управления на база данни с клиенти и регулярна комуникация с тях;
Какво търсим ние:
- Добри комуникационни умения, умение за общуване с хора и правилна дикция;
- Умение за разрешаване на проблеми;
- Проявяване на съпричастност, подход, отзивчивост и персонално отношение в обслужването на нашите клиенти;
- Умение за работа под напрежение;
- Добри търговски умения;
- Изключително внимание към детайла;
- Организираност, отговорност и съобразителност;
- Добра компютърна грамотност;
- Опит в кол център в областта на консултирането и добър писмен английски ще се считат за предимство;
- Познания в една или повече от сферите на: козметика, продукти за здраве и красота, компютърни технологии и интернет, също ще се счита за предимство.
Какво ти предлагаме:
- Въвеждащо и последващо фирмено обучение;
- Трудов договор на пълен работен ден и на пълни осигуровки;
- 20 дни платен годишен отпуск;
- Готин и мотивиран екип, с който работата ще е удоволствие;
- Стимулираща и много приятна работна атмосфера, където ще имаш възможността да развиеш и надградиш личните си умения.
Ако мислиш, че това е следващата желана от теб работа, която ще вършиш с удоволствие, не се колебай да ни изпратиш своето CV и актутална снимка (кандидатури без снимка няма да бъдат разгледжани). Ако преценим, че това, което сме прочели в твоята автобиография съвпада с нашата фирмена култура, ще те поканим на среща в офиса ни.
Всички кандидатури ще бъдат преглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД и ще се използват само за подбор на персонал.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби