Конструктор

Фирма “МИКРОАК” ЕООД е създадена през 1993 г. Предмет на дейност на дружеството: производство и търговия на конектори, приложими в автомобилната техника, телевизионната и аудио техника, както и на специална инструментална и технологична екипировка, полуфабрикати и други изделия.  Производственият процес за изработване на конектори включва: - Производство на специална инструментална и технологична екипировка;- Щанцоване на основните детайли;- Шприцване на основните детайли;- Монтаж на готовите изделия.

Ботевград

Фирма „Микроак“ ЕООД е производител на конектори, електромеханични компоненти и метални изделия, приложими в автомобилната техника, телевизионната и аудио техника, както и на специална инструментална и технологична екипировка, полуфабрикати и други изделия.
За нуждите на своето производство, търсим да назначим Конструктор
Отговорности:
- Проектира и конструира автоматични линии, приспособления и апарати за монтаж и контрол на конектори;
- Участва при разработването и внедряването на конструктивни и технологични разработки, усвояването на нова техника, технологии и материали, при проектиране на ново нестандартно оборудване, приспособления и инструменти за автоматизиране и механизиране на производството, при монтажа и изпитванията и настройка на опитните или нови производства;
- Осигурява съответствие на разработените конструкции на инструменталната екипировка с изискванията на държавните стандарти, технически условия, най-икономична и ефективна технология на производството и нормите за техника на безопасност;
- Прави пълни изчисления, обвързва взаимно отделните елементи на конструкцията и дава завършен вид на конструктивната документация на инструменталната екипировка;
- Прави скици на детайли от натура;
- Участва при приемането на ново оборудване, изработено извън дружеството;
- Упражнява системно авторски контрол на произвежданата инструментална екипировка, като при дефекти или незадоволително качество прави предложения за отстраняването им;
- Съдейства за разработване на инструкции  и контролни планове.
Работно време: от 08:00 до 17:00 ч. с готовност за работа на ненормиран работен ден
Месторабота: гр. Ботевград, обл. Софийска.
Изисквания:
- Висше образование – техническо, машинен инженер, като „Технология на машиностроенето и металорежещи машини”, „Машиностроителна техника и технологии”, „Мехатроника” и „Автоматизация на производството”;
- Познания и умения за методите за проектиране и  принципите на работа на инструменталната екипировка (шприцформи и щанцови инструменти), специална инструментална и технологична екипировка, апарати и приспособления; Работа с технически чертежи.
- Изисквания за компютърни умения - CAD/CAM системи за проектиране (Auto Cad, SolidWorks); MS Office: Word, Excel, Outlook, PowerPoint;
- Английски език на работно ниво /работа с техническа документация и кореспонденция/.
Предимство:
- Познаване на ISO 9001 или IATF 16949;
- Опит като конструктор или инженер автоматизация.
Фирмата предлага:
- Възможност за придобиване на нови знания и професионално развитие в утвърдена компания;
- Дългосрочни и коректни трудови взаимоотношения;
- Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от специалисти;
- Трудов договор с „Микроак“ ЕООД;
- Заплата: по споразумение;
- Социални придобивки: служебен телефон; ваучери за храна; осигурен транспорт за района на град Ботевград; при кандидат от друго населено място – в пълен размер или % от разходите за транспорт или квартира;
- Фирмено обучение.
Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете подробна автобиография и други релевантни документи чрез бутона по-долу.
Благодарим предварително за проявения интерес.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия конкурс.

June 10th, 2022

Ботевград

Производство