Компютърен оператор склад

Няма описание

Aquahouse Hotel & SPA***** се намира в центъра на първия български морски курорт Св. Св. Константин и Елена, заобиколен от парк с борова гора, само на метри от красивия плаж. Модерната архитектура и елегантността на комплекса са вдъхновени от природата, морските вълни и пясъчните извивки. В Аквахаус Хотел и СПА продължаваме дългогодишните традиции на курорта като морска, СПА и кулинарна дестинация.
Aquahouse Hotel & SPA търси да назначи отговорна и комуникативна личност на длъжност Компютърен оператор склад!
Задължения:
1. Обработка на приходно разходни документи;
2. Заприхождава получената стока на компютър;
3. Не носи материална отговорност;
4. Организира правилното разпределение на стоките по обекти.
Изисквания:
1. Компютърна грамотност;
2. Устойчивост при работа под напрежение;
3. Много добра комуникативност, съобразителност, отговорност и прецизност.
Ние предлагаме:
- Отлични условия за работа в просперираща компания;
- Конкурентно възнаграждение;
- Работа в млад и енергичен екип;
- Осигурено униформено облекло;
- Възможност за кариерно развитие;
- Пълен социален пакет- транспорт, осигурено изхранване.
Ако се идентифицирате с нашите изисквания, можете да кандидатствате за позицията, като изпратите актуална автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗДЛ.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм