КАСИЕР/КА НА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ

Няма описание

EKO бензиностанция Благоевград до хотел Езерец, набира служители за работа на Каса - продавач консултанти в магазинната част.
Основни задължения:
- Приема плащанията на клиентите за зареденото гориво и закупени стоки
- Отговаря за получаването и подреждането на стоките
- Отговаря за поддържане на хигиената в магазина
Работно време:
Работата е на смени - дневни и нощни /15-16 смени месечно по 12 часа/
Дневна от 7 до 19 ч.
Нощна от 19 до 7 ч.
Изисквания:
- Сериозни и отговорни хора с желание за работа
- Средно образование
- Елементарна компютърна грамотност
Ние предлагаме:
- Трудов договор
- Основно възнаграждение
- Бонус за постигнати резултати
- Платен годишен отпуск
- Възможност за дългосрочна работа и развитие
- Тип договор - трудов договор, ще се сключи с фирма "Еко такси- Благоевград" ЕООД
Работата е подходяща за хора с комуникативни умения, желание за работа с клиенти в динамична среда и способност за работа в екип.
От кандидатите не се изисква предишен опит и трудов стаж. Предвижда се обучение.
Работата включва пълно фирмено обучение, развиване на уменията за работа в екип, гъвкаво работно време и програма за мотивация – допълнителни бонуси върху основното трудово възнаграждение.
Ако проявявате интерес, изпратете автобиография или я донесете на бензиностанцията.
За повече сведения на място на бензиностанцията или на телефон 0884 888 787– от 9:00 до 17:00 часа.

June 10th, 2022

Благоевград

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм