КАСИЕР ЗА СУПЕРМАРКЕТ

Няма описание

Верига супермаркети АЛДО е една от най-динамично развиващите се търговски вериги в България. Ние поддържаме голям асортимент от хранителни стоки и стоки за бита. Нашите магазини, разположени по цялото черноморие, са с модерна визия и отговарят на всички съвременни стандарти.
Във връзка с предстоящия летен сезон 2022г., обявяваме свободни позиции за длъжност: КАСИЕР ЗА СУПЕРМАРКЕТ. При нас ще откриеш многообразие от възможности, за да покажеш най-доброто от себе си.
Задължения и отговорности:
- извършване на дейности, свързани със стоките в супермаркета - приемане на стока, следене на стокови наличности
- вежливо, отзивчиво и любезно обслужване на клиентите
- работа с парични средства и фискални устройства.
Изисквания към кандидатите:
-имаш завършено средно образование
-любезен си, обичаш да общуваш с хора и желаеш да работиш в екип
-изпълняваш отговорно поставените задачи
-имаш готовност за работа на смени
Ние предлагаме:
-много добро трудово възнаграждение с възможност за получаване на бонуси, при добри резултати и желание за работа
-въвеждащо обучение
-работно време: на смени
-възможност за кариерно развитие
-осигурена квартира или транспортни разходи.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

June 10th, 2022

Балчик

Търговия и Продажби