Касиер счетоводител

Няма описание

„Агротайм” ЕООД е сред водещите български селскостопански компании.
Тя е пример за модерно иновативно земеделие и прилага успешно международни
добри практики в български условия, а също част от продукцията се изнася в чужбина.
В момента имаме свободна позиция за длъжност „ Касиер счетоводител“
в офиса на фирмата гр.Исперих.
Основни задължения за длъжността:
1. Извършва и осчетоводява касови операции,оформя приходно-разходни документи
2. Предава и получава документи, парични средства и ценни книжа в банката.
3. Обработва и осчетоводява справки и документи, в резултат на движение на парични средства, систематизира информацията в счетоводни регистри и счетоводни сметки
4. Изготвя формуляри, свързани с изплащане на възнаграждения и ренти
5. Изготвя справки свързани с дейността.
Изисквания за заемане на длъжността:
1. Образование – средно или висше икономическо.
2. Добра компютърна грамотност /Excel, Word/;
3. Познаване на българското законодателство и Закона за Счетоводството.
4. Опит на подобна позиция 1 година.
5. Работа със счетоводен софтуер Microsoft Dynamics Nav е предимство;
6. Опит в областта на селското стопанство.
Компанията предлага:
1.Отлично възнаграждение;
2.Постоянен трудов договор.
Ако проявявате интерес към длъжността и отговаряте на посочените изисквания,
моля изпратете ни Вашата автобиография,мотивационно писмо, и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Исперих

Административни, Офис и Бизнес дейности