Kасиер - продавач ТОПЛА ТОЧКА

Основни задължения:
- Стриктно спазване на фирмените стандарти;
- Работа с фискални устройства, POS терминали
- Работа с компютър
- Контакт с доставчици
- Работа с клиенти
Изисквания:
- Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство
- Опит в работата с пари - стриктност и бързина;
- Опит в продажбите и комуникацията с клиенти - приветливост, внимание към клиента, допълнително предлагане и задоволяване нуждите на клиента
-Умения за работа с компютър и касов апарат
-Умение за работа с хора
Ние Ви предлагаме :
- Трудово възнаграждение в размер на 1300 лв.
- Работно време : 5/2 от 09:00ч до 18:00ч;
- Трудов договор и осигуровките се поемат изцяло от работодателя
месторабота : бул.Владимир Вазов 89а
тел. 0876327980
За кандидатстване, моля изпращайте автобиография с АКТУАЛНА СНИМКА.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, която предоставяте, ще се третира като поверителна и ще се администрира съглазно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм